Samokształcenie to podstawa rozwoju człowieka

Samokształcenie
>

Jak samokształcenie wpływa na twoje życie?

Rozwój człowieka nie kończy się na ukończeniu szkoły, co praktykuje większość uczniów i coraz częściej widać to wśród społeczeństwa.

Wyznaczają oni sobie plan taki, aby zakończyć szkołę i iść do pracy i nic więcej, żadnych celów, planów, jedyne marzenia, które nie są nigdy realizowane.
Ale jak zrealizować marzenie zakupu wymarzonego samochodu, gdy zarabiamy 2000zł a auto kosztuje 20 000$. Odkładać 10lat? Nie!
Należy zacząć więcej zarabiać.

Dlaczego samokształcenie jest niezbędne do zarabiania w internecie?

Żeby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć!

Samokształcenie nie tylko sprawi, że będziesz mieć więcej pieniędzy, ale także więcej nowych przyjaciół, takich prawdziwych i będziesz wykonywać więcej pracy, takiej wartościowej, po której położysz się spać szczęśliwy i świadomy, że dziś zrobiłeś dużo.

Ucząc się dzień w dzień, będziesz wiedzę przekazywał innym, ucząc innych jak uczyć innych i sam się uczyć.

Możesz też wykorzystać swoją wiedzę i stworzyć kurs, poradnik, w którym dasz od siebie dużo wartościowej wiedzy. Możesz to wysłać do sklepu zajmującego się takimi usługami i wyznaczyć odpowiednią cenę, jeżeli nie będzie on darmowy. Polecam interkursy.pl

Ludzie lubią to co jest darmowe.

samokształcenieJak wykorzystać 24 godziny na skuteczne samokształcenie?

Jedyne co wszyscy ludzie na świecie mają tyle samo to czasu.
24 godziny na dobę. Od ciebie zależy jak ten czas wykorzystasz.

Każdy z nas ma swoje życie, ale każdemu identycznie płynie czas.
Wszystko zależy co w tym czasie robisz. Znajdując 15 min dziennie, które poświęcisz na naukę anielskiego, możesz zobaczyć niesamowite efekty.

Wyobraź sobie, że uczysz się tak systematycznie dzień dzień, co będzie po roku.

Wyobraź sobie, że uczysz się gry na gitarze godzinę dziennie. Jakie będą efekty po 150 dniach. Jakie po roku, a jakie po dwóch latach?
Czy jesteś wstanie grać perfekcyjnie ćwicząc dziennie tylko 1 godzinę? Oczywiście, że tak. Możesz to osiągnąć dużo szybciej niż pragniesz. Trzeba tylko to robić.

samokształcenieCzy rok to dużo?
Ile już czasu zmarnowałeś, pozostawiając na bocznym torze samokształcenie.

Jakim człowiekiem możesz być po 5 latach robiąc to co kochasz, zaczynając dzisiaj.
Odpowiedź jest prosta.
Możesz być mistrzem, profesjonalistą, liderem, szefem, możesz być kim chcesz, największy wpływ na to ma samokształcenie.
Jak ważne jest wyznaczanie celów?

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • CO MA WPŁYW NA SAMOKSZTAŁCENIE
 • Jak ergonomia wpływa na twoje życie?
 • samoksztalcenie efekty
468

7 Komentarze

 1. Napisałeś samą prawdę. Człowiek powinien się kształcić całe życie i wcale nie myślę tu o chodzeniu do szkoły. Należy czytać dużo książek, sięgać zarówno po beletrystykę jak i poradniki, uczęszczać na różnego rodzaju kursy dla duszy i dla ciała, każdy znajdzie coś dla siebie. Jest naprawdę mnóstwo sposobów aby nie stać w miejscu, wystarczy tylko chcieć :)

  Odpowiedz
 2. Samokształcenie to proces a nie etap. Zaczyna się gdy się rodzimy, a kończy gdy umieramy. Czasami bywa inaczej, niektórzy już za życia są martwi. A co do czasu, wg. mnie jest to jedyna rzecz, której nie jesteś w stanie odzyskać i jest prawdziwą sztuką umieć nim zarządzać.

  Odpowiedz
 3. Witam!
  Zgadzam się z Tobą gdyż samokształcenie ma charakter działalności świadomej, celowej i zorganizowanej, a jego czynnikiem sprawczym jest sam uczący się.
  Pozdrawiam:)

  Odpowiedz
 4. Tak, to prawda, uczyć trzeba się całe życie. Jeśli się nie dokształcamy, nie rozwijamy swoich umiejętności, które już mamy, nie dostrzegamy nowych możliwości, to stoimy w miejscu, a z czasem zaczynamy się cofać. Świat się rozwija, idzie naprzód, więc jeśli chcemy za nim nadążyć, musimy zacząć działać.

  Odpowiedz
 5. Cały czas musimy się uczyć.

  To podstawa życia.

  Tylko głupi myśli, że wie wszystko.

  Ten kto stoi w miejscu, nie stoi w miejscu, tylko się cofa.

  Odpowiedz
 6. Cześć!
  Bardzo ciekawa strona! Co do wpisu – sama racja, zgadzam się w 100%.
  Będę tu zaglądała regularnie 😉 Przy okazji – dziękuję za odwiedziny na moim blogu i mam nadzieję, że będziesz zaglądał tam nadal i czasem się odzywał 😉

  Odpowiedz
 7. Będę zaglądał tak często jak mi czas na to pozwoli, jednak musisz tam dodać więcej swojej wiedzy.

  Przeczytałem całego bloga w kilka minut i co mi więcej pozostało do zrobienia, gdy już zostawiłem swoją opinię na ten temat.

  Nie ma więcej wiedzy, więc jej szukam gdzie indziej :)

  Odpowiedz

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge